DEELNEMERS DOGMASTERS CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2017
ZATERDAG 14 OKTOBER 2017 - AGILITY GEVORDERDEN
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE. AANVANG .
DE SWAEF BERT LUNA AG GEVORDERDEN --> 10.30 UUR.
MANGELINCKS LIESBET LEWIS AG GEVORDERDEN --> 10.30 UUR.
VAN PETEGHEM GODELIEVE YJOTI AG GEVORDERDEN --> 10.30 UUR.
DE VIJLDER ROSINE EMMA AG GEVORDERDEN --> 10.30UUR.
VAN RIJCKEGHEM NATHALIE VICKY AG GEVORDERDEN --> 10.30 UUR.
BOSMANS INGE FRODO AG GEVORDERDEN --> 10.30 UUR.
ZONDAG 15 OKTOBER 2017 - GEHOORZAAMHEID PUPPY KLASSEN + A + B + C
DEELNEMERS ZONDAG 15 OKTOBER CLUBKAMPIOENSCHAPPEN GEHOORZAAMHEID
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE PUPPY 1-2 AANVANG .
STOCKMAN KATRIEN AIKO PUP 1 KLASSE --> 09.15 UUR.
EVERAERT NATHALIE QUINTE PUP 2 KLASSE --> 09.30 UUR.
BLAUWERS PEDRA MILO PUP 2 KLASSE --> 09.45 UUR.
QUATACKER DAVID MARLEY PUP 2 KLASSE --> 10.00 UUR.
DE MARTEAU INGE OONA PUP 2 KLASSE --> 10.15 UUR.
DE CLERCQ SOFIE BO PUP 2 KLASSE --> 10.30 UUR.
VAN BELLEGEM CARINE U'KITA PUP 2 KLASSE --> 10.45 UUR.
DE ROOVER SVEN ZORBA PUP 2 KLASSE --> 11.00 UUR.
ELLEN VERVAET GIZMO PUP 2 KLASSE --> 11.15 UUR.
BAELE MARGO MONA PUP 2 KLASSE --> 11.30 UUR.
FAINGNAERT LAURE QALOU PUP 2 KLASSE --> 11.45 UUR.
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE A AANVANG.
DIRICK NATHALIE LOTJE A KLASSE --> 13.00 UUR.
VAN DE WIELE WILLY INIE A KLASSE --> 13.00 UUR.
VAN LIERDE IRIS PAJKA A KLASSE --> 13.00 UUR.
STORRY BEA HAPPY A KLASSE --> 13.00UUR.
VAN HOVE REBECCA MILO A KLASSE --> 13.00 UUR.
THOMAS FREDERIK PÂR A KLASSE --> 13.00 UUR.
VAN ACKER GINI MAXI A KLASSE --> 13.00 UUR.
ROMBAUT GUEN MILA A KLASSE --> 13.00 UUR.
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE B AANVANG.
BOSMANS INGE FRODO B KLASSE --> 15.00 UUR.
VAN RIJCKEGHEM NATHALIE VICKY B KLASSE --> 15.00 UUR.
VAN DER MAELE IRIS SPYKE B KLASSE --> 15.00 UUR.
NAAM DEELNEMER. NAAM HOND. KLASSE C AANVANG.
DE VIJLDER ROSINE EMMA C KLASSE --> 16.00 UUR.
VAN PETEGHEM GODELIEVE YJOTI C KLASSE --> 16.00 UUR.
VAN HAUDENHUYSE PETER UTA C KLASSE --> 16.00UUR.
DE PRIJCK JAN NOLAN C KLASSE --> 16.00 UUR.
DE MUNTER GILBERT GUST C KLASSE --> 16.00 UUR.
GELIEVE TIJDIG AANWEZIG TE ZIJN EN VOLGNUMMER OP TE HALEN.
ST LINK -> UITSLAGEN CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2017 <-LINK ST
 
AGILITY DEELNEMERS DOGMASTERS CLUBKAMPIOENSCHAP 2017